+48 531 735 150
agencja@literatura.com.pl

Anna Todd w Warszawie!

news photo

7 czerwca odbędzie się spotkanie z Anną Todd, autorką uwielbianych na całym świecie książek fan-fiction. Pisarka zainspirowana zespołem One Direction, wydała właśnie nową książkę: "Before. Chroń mnie przed tym, czego pragnę".

Już 7 czerwca odbędzie się pierwsze spotkanie z Anną Todd w Polsce. Miliony młodych czytelników pokochało jej bestsellerową serię „After”, inspirowaną brytyjskim boysbandem One Direction. „Before. Chroń mnie przed tym, czego pragnę” (wyd. Znak Literanova) to najnowsza książka autorki. Spotkanie w salonie Empik Arkadia poprowadzi Agata Olejniczak.

„Before. Chroń mnie przed tym, czego pragnę” to historia miłości z perspektywy młodego chłopaka. Życie Hardina można podzielić na to, co zdarzyło się przed poznaniem Tessy i na to, co zdarzyło się później. Wcześniej Hardin nie miał nic do stracenia. Nikt nie nauczył go, co to znaczy kochać, zawsze był sam. Imiona kolejnych dziewczyn zlewały mu się w jedno, dopóki nie poznał pewnej dziewczyny, która bez pytania przewróciła mu w głowie. Nieoczekiwanie to, czego chce Hardin przynosi niechciane rezultaty.

Anna Todd ma 27 lat i mieszka z mężem w Teksasie. Gdy opublikowała swoją pierwszą powieść w serwisie WATTPAD, nie miała pojęcia, że jej fan-fiction doczeka się miliarda odsłon, a tłum wydawców zacznie pukać do jej drzwi. Prawa do publikacji „After” zostały sprzedane do kilkudziesięciu krajów, książki stały się międzynarodowymi bestsellerami. Za ekranizację powieści odpowiedzialna jest wytwórnia Paramount Pictures.

Podczas spotkania Anna Todd opowie o pracy nad książką oraz zdradzi, dlaczego to właśnie zespół One Direction stał się jej inspiracją. Na wszystkich fanów czekają specjalne niespodzianki.


<-Back